O NÁS

LIYASHENG Hliníkové dveře & WINDOWS FOSHAN CO., LTD (LYS níže), založená v roce 2007, je profesionálním výrobcem hliníkových výrobků pro více než 10 let zkušeností. Lokalizuje se v SanShui District, FoShan s celkem 17 000 m² výrobní dílnou. Díky pokročilému konceptu designu a efektivnímu výzkumu & vývoj, LYS vyrábí nejnovější stylové hliníkové konstrukční systémy, s vynikajícím vybavením, produkujícím pokrok, přísnou správou kvality a profesionálním technickým servisem. & flexibilním principem, poskytujeme nejvhodnější a nejhospodárnější produkty pro všechny projekty, optimalizujeme různé zdroje tak, aby splňovaly různé individuální požadavky, které přinesly stavebnictví neomezené možnosti. Multifunkční a inteligentní větrný systém podněcuje život přirozenější, přizpůsobuje všechny druhy okolností a sjednocuje harmonii funkčnosti a individuality. LYS také iniciuje produktový koncept „Nízkoenergetický, vysoce výkonný a první servis“, aby získal souhlas zákazníků a partnerů.


Společnost LYS se věnuje budování komplexního řešení pro high-end windoor & závěsové systémy, profesionální R & D tým, pracovat s Německem, Amerikou, Austrálií, a dokonce i po celém světě. LYS integruje hliníkové profily, příslušenství, kování, žaluziovou žaluzii a automatický žaluziový systém, který odpovídá standardu různých okresů.


Během celého výzkumu & Vývoj, LYS trvá na politice vývoje produktů v rámci projektu Energy-Saving, Sustainable Development a Green Energy Idea. LYS zároveň usiluje o zlepšení výkonu a individuality, poskytuje zákazníkům nejvhodnější hliníkové výrobky pro životní prostředí a nejlepší značku.


Společnost LYS se také neustále snaží zlepšovat kvalitu produktů a zavádí evropský špičkový systém, který bude sloužit zákazníkům, kteří sledují maximální úsporu energie a zvukovou izolaci.


Roční výrobní kapacita společnosti LYS je 80 000 metrů čtverečních a naše hlavní trhy jsou Austrálie (30%), Evropa (15%), Amerika (15%) Asie (10%), Jižní Afrika (10%) a další rozvojové země. Naše vynikající služby a produkty nám zajišťují nejlepšího partnera pro investory, projektanty, obchodníky a vlastníky. V neposlední řadě se těšíme na dlouhodobou spolupráci a vzájemné výhody.

ČEST

Poptávka

Shrink